• (0266) 257 10 84
  • info@balikesirdecambalkon.com
Balıkesir Sineklik << 0 (554) 975 54 93 >>Geçim Sineklik-Balıkesir Sineklik Sistemleri

Balıkesir Sineklik << 0 (554) 975 54 93 >>Geçim Sineklik-Balıkesir Sineklik Sistemleri


Geçim Cam Balkon , Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak. Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak. İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.

 

Misyonumuz

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

 

 

Vizyonumuz

Çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı inşaat sektöründe imza atttığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmaktır ve güçlü yapısını koruyarak, inşaat sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.

 


Balıkesir sineklik ,Altıeylül sineklik,Ayvalık sineklik,Balya sineklik,Bandırma sineklik,Bigadiç sineklik,Burhaniye sineklik,Dursunbeysineklik,Edremit sineklik,Erdek sineklik,Gömeç sineklik,Gönen sineklik,Havran sineklik,İvrindi sineklik,Karesi sineklik,Kepsut sineklik,Manyassineklik,Marmara sineklik,Savaştepe sineklik,Sındırgı sineklik,Susurluk sineklik  14.10.2020 tarihinde eklendi.   481 kez okundu.

GEÇİM CAM BALKON & PİMAPEN-PANJUR SİSTEMLERİ © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık