• (0266) 257 10 84
  • info@balikesirdecambalkon.com
Balıkesir Panjur  << 0 (554) 975 54 93 >>Geçim Panjur-Balıkesir Panjur Montajı-Servisi

Balıkesir Panjur << 0 (554) 975 54 93 >>Geçim Panjur-Balıkesir Panjur Montajı-Servisi


Geçim Cam Balkon , Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak. Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak. İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.

 

Misyonumuz

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

 

 

Vizyonumuz

Çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı inşaat sektöründe imza atttığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmaktır ve güçlü yapısını koruyarak, inşaat sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.

 


Balıkesir panjur ,Altıeylül panjur,Ayvalık panjur,Balya panjur,Bandırma panjur,Bigadiç panjur,Burhaniye panjur,Dursunbey panjur,Edremit panjur,Erdek panjur,Gömeç panjur,Gönen panjur,Havran panjur,İvrindi panjur,Karesi panjur,Kepsut panjur,Manyas panjur,Marmarapanjur,Savaştepe panjur,Sındırgı panjur,Susurluk panjur  14.10.2020 tarihinde eklendi.   255 kez okundu.

GEÇİM CAM BALKON & PİMAPEN-PANJUR SİSTEMLERİ © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık