• (0266) 257 10 84
  • info@balikesirdecambalkon.com
Balıkesir Cam Balkon  << 0 (554) 975 54 93 >> Geçim Cam Balkon - Balıkesir Katlanır-Sürme Cam Balkon

Balıkesir Cam Balkon << 0 (554) 975 54 93 >> Geçim Cam Balkon - Balıkesir Katlanır-Sürme Cam Balkon


Geçim Cam Balkon , Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak. Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak. İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.

 

Misyonumuz

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

 

 

Vizyonumuz

Çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı inşaat sektöründe imza atttığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmaktır ve güçlü yapısını koruyarak, inşaat sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.

 

Balıkesir cam balkon,Altıeylül cam balkon,Ayvalık cam balkon,Balya cam balkon,Bandırma cam balkon,Bigadiç cam balkon,Burhaniye cam balkon,Dursunbey cam balkon,Edremit cam balkon,Erdek cam balkon,Gömeç cam balkon,Gönen cam balkon,Havran cam balkon,İvrindi cam balkon,Karesi cam balkon,Kepsut cam balkon,Manyas cam balkon,Marmara cam balkon,Savaştepe cam balkon,Sındırgı cam balkon,Susurluk cam balkon  14.10.2020 tarihinde eklendi.   1139 kez okundu.

GEÇİM CAM BALKON & PİMAPEN-PANJUR SİSTEMLERİ © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık